Správa nemovitostí

Ať už spravujete byt, rodinný dům či jinou nemovitost, máte náš obdiv. Moc dobře totiž víme, že pronájem bytu či domu může být pořádnou starostí navíc a skloubit jej s běžnými povinnostmi může být mnohdy náročné. Nabízíme proto možnost převzetí veškerých aktivit spojených se správou nemovitostí do našich rukou. Díky tomu budete mít nejen jistotu, že vše funguje, jak má a nájemné budete mít vždy na účtu včas, ale nebudete se muset potýkat ani s pečováním o provoz, údržbu či s ekonomickým a právním servisem vaší nemovitosti – Správa nemovitostí Praha.

SpravceBytu.cz je tu pro každého, kdo chce starosti se spravováním nemovitosti eliminovat na minimum. Řešením je přenechat správu specialistům, kteří už přesně ví, co a jak. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Naše služby poskytujeme v Praze, ale i Brně nebo Olomouci.

Kompletní správa nemovitostí Praha

Chcete vědět, co vše správa nemovitostí zahrnuje? Není toho málo. Jestliže vlastníte nemovitost určenou k pronájmu, zcela jistě je pro vás stěžejní mít slušného a spolehlivého nájemníka. Takový nájemník by se k ní měl nejen patřičně chovat, ale také pravidelně a včasně odesílat smluvené platby za nájemné. Věříme, že nalezení ideálního nájemníka, který bude brát podnájem jako svůj vlastní, je pro bezproblémovou správu klíčové, a věnujeme proto této fázi dostatek času. V rámci námi poskytovaných služeb zajišťujeme také kompletní technickou, ekonomickou i právní podporu a nezapomínáme ani na pravidelnou údržbu či servisní služby, jako jsou např. revize plynového kotle. Jednou z největších výhod externí správy nemovitosti je garantovaný nájem. Ten spočívá v tom, že fixní část nájemného na svůj účet obdržíte i v případě, že je nemovitost neobsazená žádným nájemníkem. Ve všech ohledech se však samozřejmě snažíme, aby k takovým situacím docházelo co nejméně.

Technická podpora, údržba či zákaznický servis
Správa nemovitostí zahrnuje veškerou komunikaci s nájemníky.

Nájemné však není jedinou finanční položkou, o kterou se v rámci správy staráme. S ekonomickou správou totiž souvisí také veškeré platby za energie a jiné poplatky (např. do SVJ) či výpočet daně z pronájmu. V případě nedoplatku za zálohy se postaráme o jeho uhrazení a v případě přeplatku se postaráme zase o jeho vrácení. Pokud dojde k jakýmkoliv nesrovnalostem či problémům s úhradou těchto služeb, zastoupíme vás a situaci vyřešíme.

Správa nemovitostí Praha pod sebou kromě již zmíněných služeb skrývá také veškerou komunikaci s nájemníky, jejich výběr a prověření, kontrolu plateb za nájemné či za zálohy na energie nebo zprostředkování výpovědi z nájmu. Samozřejmostí je v případě zájmu také zprostředkování vhodného pojištění, poskytování právních služeb či odborná evidence a pravidelné odečty měřidel.

Stačí pouze jediná schůzka

Pojďte s námi vydělávat na pronájmu své vlastní nemovitosti bez starostí.

Komu bychom doporučili správu nemovitosti?

Správa nemovitostí Praha je vhodná pro každého vlastníka nějaké nemovitosti. Ať už se jedná o byty, rodinné domy či komerční prostory, starosti spojené s jejich správou se v zásadě tolik neliší. Na jednoho člověka však může být takových starostí až příliš, a proto je tu SpravceBytu.cz.

Pokud se proto rozhodnete, že chcete převést kompletní správu nemovitostí do našich rukou, můžete se těšit nejen na množství nově získaného volného času, ale také na jistotu, že kolem vašeho domu či bytu vše probíhá, jak má.

Od rodinných domů přes bytové jednotky až po komerční, kancelářské a obchodní prostory.
S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost.

Jak to funguje v případě nutné opravy?

Chápeme, že udržovat nemovitost a její společné prostory v dobré kondici a stavu, který umožňuje bezproblémové užívání, může být náročné po finanční i časové stránce. Právě správce je však osoba, která za stav nemovitosti nese zodpovědnost, a v případě nutných oprav či revizí je to právě tato osoba, která má povinnost konat a tyto služby zajistit. Jak už však tušíte, i s těmito závazky si poradíme za vás. Obvoláme řemeslníky, instalatéry i opraváře a zajistíme jak pravidelné revize, tak i nutnou údržbu či případné opravy nejrůznějšího vybavení – od drobných spotřebičů, až po technické sítě, jako jsou elektroinstalace, odpadní a vodovodní systémy, protipožární zařízení, vzduchotechnika či hromosvody.

Veškeré revizní úkony máme pod kontrolou a sledujeme důležitá data, díky čemuž jsme schopni zajistit, že vše probíhá v souladu s platnými normami a zákony. Abychom vám zajistili ten nejlepší dostupný servis, s optimálním poměrem ceny a výkonu, provádíme běžně také výběrová řízení na dodavatele těchto služeb a spravujeme poptávky.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Jak celá spolupráce probíhá?

Chcete vědět, jak to celé funguje? Je to snadné. Nejprve si od vás nemovitost pronajmeme a tu pak jednoduše zprostředkováváme dál. Díky tomu jsme schopni vám ušetřit množství času a zbavit vás celé řady starostí, které jsou běžnou součástí pronájmu jakékoliv nemovitosti. Aby vše probíhalo jako po másle, dodržujeme následující kroky, takzvané 6S:

Pokud vám tento postup vyhovuje a máte o naše služby zájem, neváhejte se na nás obrátit. Správa nemovitostí je pro nás hračka nejen v Praze, ale i dalších městech ČR. Těšíme se na spolupráci.

Doporučte nás

Znáte někoho, komu by se SpravceBytu.cz mohl hodit? Doporučte nás a získejte 5.000 Kč za každou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV