Správa nemovitostí Praha

Vlastníte dům nebo byt k pronájmu a hledáte profesionály, pro které je správa nemovitostí Praha hračkou? Ušetřete si čas i starosti a přenechte vše specialistům ze Správce bytu.

Díky profesionálnímu a spolehlivému přístupu našeho týmu získáte klid a jistotu, a zároveň ušetříte zbytečné náklady spojené se správou nemovitosti. Postaráme se o kompletní technickou i ekonomickou správu se všemi povinnostmi. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě našich služeb!

Profesionální správa nemovitostí
Proč spolupracovat s námi?

S naší firmou můžete očekávat hladký průběh správy nemovitosti s garancí pravidelného příjmu z nájmu. Bez ohledu na to, kolik nemovitostí vlastníte, veškeré starosti převezmeme za vás, čímž získáte mnohem více času pro sebe a své blízké.

Široká nabídka služeb

Klientům nabízíme komplexní služby zahrnující všechny aspekty ekonomické, administrativní i technické správy bytu či domu od hledání nájemníků po daňové poradenství.

Garance vyplacení nájmu

Pravidelný příjem z nájmu vám budeme vyplácet každý měsíc, i kdyby vaše nemovitost byla dočasně bez podnájemníka. Tímto vám garantujeme jistotu a finanční záruku.

100 % servis

Nastane-li jakákoliv neočekávaná událost, jsme připraveni poskytnout vám i nájemníkům maximální servis a rychle odstranit jakékoliv komplikace.

Odborné zkušenost

Máme mnohaleté zkušenosti se správou nemovitostí nejen v Praze, ale i Brně a Olomouci, tudíž si můžete být jistí, že vaše investice bude vždy v dobrých rukou.

Konzultace a poradenství

V případě zájmu vám rádi poskytneme také jednorázové poradenství nebo konzultace vztahující se na pronájem nemovitosti, daňové poradenství, právní záležitosti apod.

Úspora času a peněz

Efektivní správa nemovitosti a prvotřídní servis zajistí, že díky našemu týmu získáte spoustu času navíc a zároveň maximalizujete své výnosy z nemovitosti.

Jsme tu vždy pro vás!

Kontaktujte nás a přenechte svoji nemovitost profesionálům.

Správa nemovitosti Praha
Jaké služby za vás zajistíme?

Naše komplexní služby vás zbaví všech starostí a vyřizování administrativy, které s sebou nese správa bytu v Praze nebo jiné nemovitosti k pronájmu. Zvládneme za vás inzerci nemovitosti, komunikaci s nájemníky i úřady, údržbu a opravy, pravidelný úklid, pojištění nemovitosti a mnoho dalších aktivit.

Snadné předání nemovitosti

Provedeme prohlídku nemovitosti, sepíšeme předávací protokol, vše zdokumentujeme a zařídíme přepsání energií. O všem vás budeme průběžně informovat.

Komunikace s podnájemníky

Klademe důraz na rychlou a efektivní komunikaci s podnájemníky. Pokud nastane jakýkoliv problém, vše vždy vyřídíme včas a s ohledem na zájmy obou stran.

Pravidelná kontrola nemovitosti

Pro udržení nemovitosti v perfektním stavu provádíme pravidelné kontroly, čímž předcházíme nákladným opravám a neočekávaným škodám.

Inzerce nemovitostí

Zajistíme profesionální inzerci vašich nemovitostí spolu s fotografiemi včetně realizace prohlídek a zodpovídání dotazů případným zájemcům.

Prověření podnájemníků

Zájemce o každou nemovitost vždy důkladně prověřujeme na příslušných úřadech a registrech, čímž minimalizujeme rizika spojená s nespolehlivými nájemníky.

Pojištění nemovitosti

Veškeré nemovitosti pod naší správou mají vždy zřízené spolehlivé pojištění domácnosti a odpovědnosti podnájemníka pro ochranu majetku.

Podnájemní smlouva

Naši specialisté vyhotoví právně závaznou podnájemní smlouvu se všemi důležitými náležitostmi, individuálně přizpůsobenou vašim potřebám.

Pojistná událost

Vyřídíme za vás veškeré pojistné události v co nejkratším termínu včetně kompletace dokumentů, komunikací s pojišťovnou a zastoupením před úřady.

Daňové poradenství

Zajišťujeme komplexní daňové poradenství, které vám pomůže optimalizovat daňové zatížení, vyhnout se daňovým chybám a ušetřit finance.

Domluvte si s námi schůzku

Správa nemovitostí v Praze je pro nás hračkou!

Nemovitosti Praha
Jak probíhá spolupráce?

Přemýšlíte, že svěříte svoji nemovitost k pronájmu do našich rukou? Chcete se dozvědět, jak funguje spolupráce? Po úvodní komunikaci následuje prohlídka nemovitosti, kdy zhodnotíme stav vašeho domu nebo bytu. Poté se domluvíme na výši nájemného a uzavřeme nájemní smlouvu. V posledním kroku již převezmeme vaši nemovitost a postaráme se o kompletní správu se vším všudy.

1. Nezávazná poptávka

2. Prohlídka nemovitosti

3. Uzavření nájemní smlouvy

4. Převzetí nemovitosti

Nemovitosti ve správě

Prohlédněte si vybrané nemovitosti, které spravujeme našim klientům nejen v Praze a blízkém okolí, ale i Brně a Olomouci. Naši odborníci vám pomohou stanovit ideální výši nájmu, čímž dosáhnete maximálního výnosu z vaší investice.
Naše aktuální nemovitosti ve správě tvoří moderní byty a domy situované ve výše zmíněných lokalitách. Jsme hrdí na to, že můžeme majitelům nemovitostí k pronájmu i nájemníkům nabídnout komplexní služby a péči zaručující pohodlí a spokojenost nad jejich očekávání. Jsme tu proto, abychom vám ulehčili každý krok spojený se správou nemovitosti.

Správce bytu - tým

Kalkulačka nájmu

S pronájmem vaší nemovitosti již nemusíte ztrácet čas a energii. Za 18 % z tržního nájmu, obvykle 2 až 3 tisíce Kč, zajistíme pravidelné příjmy na váš účet každý měsíc. Vaše nemovitost zůstane v dokonalém stavu, a vy se nemusíte starat o hledání nájemníků či administrativní záležitosti.

S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost.

Správa bytu Praha
Často kladené otázky a odpovědi

Plánujete přenechat svoji nemovitost do našich rukou? Našim cílem je poskytnout vám veškeré potřebné informace, které s sebou obnáší služby, jaké správa bytů Praha nebo správa domů Praha. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte naši FAQ sekci, kde najdete odpovědi na časté dotazy, které s sebou přináší pronájem bytu a dalších nemovitostí v Praze a okolí, jako například – Kolik stojí správa nemovitosti? Co dělá správce nemovitosti? A mnoho dalších.

Náš tým

Reference klientů

Doporučte Správce bytu!

Máte ve svém okolí majitele nemovitostí k pronájmu, kteří by mohli mít zájem o naši službu Správa nemovitostí Praha? Dejte jim o nás vědět! Za každou úspěšně uzavřenou nájemní smlouvu vám vyplatíme 5 000,- Kč.

Správce bytu - TV