Vlastníte byt pro dlouhodobý pronájem? Máte obavy ze všech souvisejících činností, které správa bytu obnáší? Ušetřete si čas i starosti a spolehněte se na Správce bytu! Naši specialisté jsou tu od toho, aby za vás převzali kompletní správu nemovitosti a zajistili veškeré služby od nalezení spolehlivého nájemníka až po pravidelné vyplácení nájmu na váš účet. Do naší působnosti patří Správa nemovitostí Praha, správa nemovitostí Brno a správa nemovitostí Olomouc. Nemusíte tak již dále řešit jakékoliv administrativní záležitosti, opravy případných škod, zastoupení před úřady, problémové nájemníky apod. Náš tým na sebe převezme veškeré povinnosti se správou bytu a vy se tak můžete v klidu věnovat svým záležitostem.

Ať už vlastníte jeden nebo deset bytů, vždy se vyplatí přenechat správu našim zkušeným specialistům, kteří mají již bohaté zkušenosti se zajištěním správy nemovitostí. S námi budete mít vždy jistotu, že veškeré povinnosti kolem pronájmu bytu splníme do posledního puntíku. Pro bližší představu o spolupráci si můžete prohlédnout naše byty ve správě. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Spolehlivý pronájem bytu

Jak probíhá spolupráce?

Plánujete přenechat svůj byt do správy a nevíte, jak to funguje? Celý proces probíhá tak, abychom na sebe převzali veškeré povinnosti se správou bytu a tím vám ušetřili čas i starosti. Vaši nemovitost si nejprve od vás pronajmeme a poté ji nabídneme vhodnému zájemci. Během spolupráce vždy dodržujeme několik hlavních kroků.

chat

1. Domluvíme si společnou schůzku

user

2. Provedeme prohlídku nemovitosti

accounting (1)

3. Stanovíme si výši nájemného

story

4. Zpracujeme nájemní smlouvu

keys

5. Převezmeme vaši nemovitost

heart

6. Zajistíme kompletní správu bytu

Stačí pouze jediná schůzka

Pojďte s námi vydělávat na pronájmu své vlastní nemovitosti bez starostí.

Kompletní správa bytu

Jaké služby zajišťujeme?

Náš tým odborníků se vždy postará o každodenní starosti vázané na pronájem bytu od nalezení spolehlivého nájemníka přes administrativní a právní záležitosti až po opravy a pravidelné vyplácení nájemného. Další informace o pronájmu se můžete dočíst v našem článku Trvalé bydliště v pronájmu – jak je to doopravdy? Díky našim službám budete mít jistotu, že váš byt bude v rukou zkušených profesionálů.

search

Hledání nájemníků

Najdeme pro vás vhodného nájemníka v co nejkratším čase. Každého zájemce důkladně prověřujeme v registrech a na příslušných úřadech. V případě neplacení nájmů nebo různých požadavků nájemníků se o vše postaráme.
business-people

Zajištění prohlídek a inzerce

Na prezentaci nemovitosti si dáváme vždy záležet, ať už se jedná o osobní prohlídku nebo kvalitní online inzerát. Zajistíme vám veškeré fotografie a videa spolu s poutavým popiskem, aby se nový nájemník pro váš byt našel co nejdříve.
document

Nájemní smlouva

Pečlivě zpracováváme a spravujeme nájemní smlouvy s důrazem na srozumitelnost a dodržení právních předpisů. Každá smlouva je přizpůsobena potřebám našich klientů s jasně stanovenými podmínkami pronájmu.
insurance

Pojištění bytu

Byty k pronájmu pod naší správou mají vždy zřízené pojištění pro případ škody nebo nečekané události. Váš majetek je tak vždy v bezpečí. V případě pojistné události vás ihned zastoupíme v rámci komunikace s pojišťovnou.
system

Opravy a revize

Pomůžeme udržet vaši nemovitost v dobrém stavu za všech okolností. Vyskytne-li se v bytě jakákoliv závada, ihned zařídíme potřebné řemeslné služby, ať už se jedná o elektroinstalace, prasklé potrubí, opravu spotřebiče a jiné.
eco

Spolupráce s úklidovou firmou

V rámci péče o nemovitosti našich klientů spolupracujeme s ověřenými úklidovými firmami, které pravidelně pečují o byty v naší správě. Jejich práci zahrnující komplexní úklid domácnosti následně pečlivě kontrolujeme.
money

Daňové poradenství

Naši zástupci vám poskytnou aktuální informace týkající se poradenství ohledně daně z pronájmu. Vždy tak budete plně v obraze ohledně daňových povinností spojených s pronájmem, což vám ušetří starosti i peníze.
lightning

Vyúčtování za energie a služby

Každý rok pro vás zpracujeme vyúčtování energií a služeb za podnájem na základě vašeho vyúčtování, které obdržíte od správy domu nebo Společenství vlastníků jednotek, čímž vám usnadníme správu nemovitosti.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Často kladené dotazy

V naší sekci FAQ najdete odpovědi na časté dotazy ze strany klientů, jako například Co dělá správce nemovitosti? Kolik stojí správa nemovitosti? Kdy dostanu první nájem? A mnoho dalších. Pokud si nebudete vědět s něčím rady nebo budete mít další dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a my vám vše zodpovíme.

Nová nájemníce podepisující předávací protokol

Náš tým

Získejte odměnu za doporučení

Máte ve svém okolí známého, který by mohl mít zájem o naše služby? V případě doporučení od nás získáte 5 000,- Kč za uzavření nové nájemní smlouvy.

Technická podpora, údržba či zákaznický servis