SpravceBytu.cz vždy k službám

Pokud vlastníte nemovitost, kterou pronajímáte nebo se k jejímu pronájmu chystáte, možná vás překvapilo, kolik starostí s její správou souvisí. Není proto nic jednoduššího než veškeré tyto starosti jednotně převést na někoho, kdo správě nemovitostí bezpečně rozumí a postará se o veškeré náležitosti. SpravceBytu.cz je přesně to, co hledáte. Zajistíme pro vás celou řadu služeb – od hledání ideálních nájemníků, přes zajištění nutných oprav až po kontrolu plateb za nájem. Neváhejte se proto obrátit na správce nemovitosti Olomouc.

Naše služby však poskytujeme i v jiných koutech ČR. Kromě správy nemovitostí Olomouc se s našimi službami můžete setkat také v Brně či Praze, kde vám zajistíme špičkový servis a chopíme se kompletní správy nemovitostí.

Co dělá správce nemovitosti Olomouc?

Pole působnosti takového správce nemovitosti je poměrně široké. Nezajišťuje vám jen pronájem bytu nebo pronájem domu, ale také mnoho dalších aspektů. A dále, co zahrnuje správa nemovitostí? Staráme se např. o kompletní smluvní stránku daného pronájmu či prodeje, a zajistíme tak sepsání nájemní smlouvy, předávacího protokolu, výpovědi z nájmu nebo vám pomůžeme určit výši nájemného.

Klientům zajišťujeme také kompletní finanční správu a řízení financí spojených se správou nemovitostí. To zahrnuje vybírání nájemného, platby za služby a dodavatele, vedení účetnictví, přípravu rozpočtu a finančního plánování, a případně také poskytování finančních zpráv a výkazů vlastníkům nebo investorům.

Nová nájemnice ležící na posteli
Správce bytu - kontaktní banner

Dalším bodem našich služeb je také převzetí kompletní komunikace s podnájemníky. V praxi v podstatě sloužíme jako zprostředkovatel veškerých informací, které si chce jedna nebo druhá strana poskytnout a v případě, že vyvstanou jakékoliv problémy či nejasnosti, postaráme se o jejich rychlé vyřešení. Kromě prostředníka v komunikaci mezi nájemníky a pronajímateli zprostředkováváme také komunikaci s třetími stranami, jako jsou úřady či poskytovatelé různých služeb.

V neposlední řadě zajišťujeme také kompletní technickou podporu a postaráme se o nutné opravy nebo např. pravidelné revize plynového kotle či elektrických rozvodů. V případě potřeby obvoláme opraváře, instalatéry či řemeslníky a uděláme maximum pro to, aby byla vaše nemovitost co nejrychleji zase v té nejlepší kondici.

Pronájem bytu Olomouc bez starostí?

S námi žádný problém. Obraťte se na správce nemovitosti Olomouc.

Komu je určena správa bytu či domu?

Vlastníci různých typů nemovitostí, kteří se potýkají s množstvím problémů a povinností spojených se správou nebo se chtějí veškerým strastem rovnou vyhnout, mají možnost přenechat správu své nemovitosti nám. Tím získají nejen více volného času, ale také klid a jistotu, že vše probíhá jako po másle.

Poskytujeme správu pro různé druhy nemovitostí, včetně rodinných domů, bytů a komerčních prostor jako jsou kanceláře a obchody. Pokud nechcete nést břemeno správy nemovitosti sami, neváhejte nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Nebo si jednoduše spočítejte s kalkulačkou nájmu cenu.

Od rodinných domů přes bytové jednotky až po komerční, kancelářské a obchodní prostory.
S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost.

Jak funguje fond oprav?

Fond oprav je finanční rezerva, která je vytvářena pro účely pokrytí nečekaných oprav a údržby v rámci nemovitosti. Účtování fondu oprav může být prováděno několika způsoby, záleží však na specifických podmínkách a předpisech daného prostředí. Nejčastěji je fond oprav využíván k pokrytí výdajů za opravy výtahu, fasády či za pravidelné úklidové či revizní služby. Z fondu oprav je možné hradit také různé poplatky, jako např. daně z nemovitých věcí, pojištění budov atd. Přesné podmínky jeho použití si však určuje každé SVJ samo. S nastavením těchto podmínek či finanční správou fondu oprav a jeho uplatňování vám rád pomůže správce nemovitosti Olomouc.

Na nic nečekejte a svěřte svou nemovitost do rukou zkušených správců

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Jaké výhody správa nemovitostí přináší?

Celý proces správy nemovitosti je velmi snadný. Nejprve ji od vás převezmeme, zkontrolujeme, nafotíme, a poté ji zprostředkováváme dál. Veškeré starosti a povinnosti, které s ní souvisejí přitom přebíráme na svá bedra. Výhod má však správa nemovitostí mnohem více.

1. Jednou z těch nejoblíbenějších je bezpochyby zaručený nájem, který na svůj účet obdržíte i v případě, že v nemovitosti právě nepřebývají žádní nájemníci. Díky zaručenému nájmu se tak nemusíte stresovat, že vám peníze protékají mezi prsty. I přes to se však samozřejmě snažíme, aby byly byty či domy pronajaty co největší část z roku, případně si nájemníci v místě pronájmu zřídili i trvalý pobyt či trvalé bydliště.

2. Další výhodou, kterou naše správa přináší, je to, že o svěřenou nemovitost se staráme, jako by byla naše vlastní. Zkrátka vám garantujeme, že vám ji vrátíme ve stejném stavu, v jakém nám byla svěřena. S tím však mnohdy souvisí i nutné opravy či revize, které s přehledem zajišťujeme. Ve všech případech s vámi však na samém začátku sepíšeme předávací protokol, jehož obsahem bude seznam veškerého vybavení a jeho stavu, které bude součástí pronájmu a nájemníci jej budou moci užívat.

3. V neposlední řadě s námi budete mít jistotu, že je váš byt či dům nejen v našich dobrých rukou, ale také v rukou dobrých nájemníků, které pečlivě vybíráme a prověřujeme. Dobře totiž chápeme, že najít slušného a solventního nájemníka, který bude o nemovitost pečovat a veškeré platby bude odvádět včas, může být mnohdy oříšek. S námi si s tím však nemusíte lámat hlavu.

Pošlete to dál

Víte o někom, kdo by ocenil služby správce nemovitosti Olomouc? Doporučte nás dál a získejte tak 5.000 Kč za každý případ, kdy bude uzavřena nájemní smlouva.

Správce bytu - TV