Objevte výhody spolupráce a důvody, proč do toho jít s námi

Ať už vlastníte bytů pět nebo jeden, benefity naší služby oceníte v každém případě.

Proč s námi? Zaručený nájem každý měsíc, pravidelné kvartální úklidy a kontroly bytu, komunikace s podnájemníky – o tom to celé je. Chceme vám šetřit starosti s pronájmem, proto naše služba funguje tak, že téměř zapomenete, že svůj byt pronajímáte a najednou získáte mnohem více času. Už víte jak s ním naložíte?

Zaručený nájem každý měsíc

Nájemné od nás dostanete na účet každý měsíc a včas, za všech okolností. I když je byt neobsazený nebo má podnájemník problémy s placením. Spolehněte se na nás a pusťte starosti ohledně nájmu k vodě.

Zaručený stav nemovitosti

Víme, v jakém stavu jsme si od vás byt převzali a zavazujeme se vám jej v tomto stavu i vrátit. Pravidelně proto byty profesionálně uklízíme a přitom kontrolujeme, zajistíme také drobné i větší opravy. Všechny byty, o které se staráme, mají také automaticky pojištěnou domácnost a odpovědnost podnájemníka, takže váš majetek je v bezpečí, ať se děje, co se děje. A to už je důvod, proč s námi navázat spolupráci.

Zaručený servis pro vás i podnájemníky

Pro podnájemníky je k dispozici náš zákaznický servis, který za vás vyřeší vše od rozbitého spotřebiče až po vyúčtování energií. Vy se tak můžete naplno věnovat sobě nebo svým blízkým.

+
Bytů ve správě

Proč pronajmout byt právě s námi?

Desítkám majitelů nemovitostí jsme již ulehčili život a zbavili je starostí s pronájmem. O jejich majetek se staráme jako o vlastní a se stejnou péčí přistupujeme i k podnájemníkům.
Svěřte nám svůj byt do správy i vy a získejte víc času pro sebe a jistotu pravidelného příjmu z pronájmu.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Náš tým

Reference klientů

Doporučte nás

Znáte někoho, komu by se SpravceBytu.cz mohl hodit? Doporučte nás a získejte 5.000 Kč za každou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV