Objevte výhody spolupráce a důvody, proč do toho jít s námi

Ať už vlastníte bytů pět nebo jeden, benefity naší služby oceníte v každém případě.

Proč s námi? Zaručený nájem každý měsíc, pravidelné kvartální úklidy a kontroly bytu, komunikace s podnájemníky – o tom to celé je. Chceme vám šetřit starosti s pronájmem, proto naše služba funguje tak, že téměř zapomenete, že svůj byt pronajímáte a najednou získáte mnohem více času. Už víte jak s ním naložíte?

Zaručený nájem každý měsíc

Nájemné od nás dostanete na účet každý měsíc a včas, za všech okolností. I když je byt neobsazený nebo má podnájemník problémy s placením. Spolehněte se na nás a pusťte starosti ohledně nájmu k vodě.

Zaručený stav nemovitosti

Víme, v jakém stavu jsme si od vás byt převzali a zavazujeme se vám jej v tomto stavu i vrátit. Pravidelně proto byty profesionálně uklízíme a přitom kontrolujeme, zajistíme také drobné i větší opravy. Všechny byty, o které se staráme, mají také automaticky pojištěnou domácnost a odpovědnost podnájemníka, takže váš majetek je v bezpečí, ať se děje, co se děje. A to už je důvod, proč s námi navázat spolupráci.

Zaručený servis pro vás i podnájemníky

Pro podnájemníky je k dispozici náš zákaznický servis, který za vás vyřeší vše od rozbitého spotřebiče až po vyúčtování energií. Vy se tak můžete naplno věnovat sobě nebo svým blízkým.

+
Bytů ve správě

Proč pronajmout byt právě s námi?

Desítkám majitelů nemovitostí jsme již ulehčili život a zbavili je starostí s pronájmem. O jejich majetek se staráme jako o vlastní a se stejnou péčí přistupujeme i k podnájemníkům.
Svěřte nám svůj byt do správy i vy a získejte víc času pro sebe a jistotu pravidelného příjmu z pronájmu.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Náš tým

Matouš

Obchod Praha

Eva

Obchod Morava

Filip

Technické služby

Nikoletta

Zákaznický servis

Reference klientů

Doporučte nás

Znáte někoho, komu by se SpravceBytu.cz mohl hodit? Doporučte nás a získejte 5.000 Kč za každou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV