Výhodná správa bytů

Proč do toho jít s námi?

Bez ohledu na počet nemovitostí, které vlastníte, veškeré benefity, které nabízí Správce bytu oceníte v každém případě. S námi máte zaručený nájem každý měsíc, pravidelné kvartální úklidy a kontroly bytu, a také zajištěnou komunikaci s podnájemníky i úřady. Chceme vám ušetřit veškeré starosti s pronájmem, a proto naše služba funguje tak, že téměř zapomenete, že svůj byt pronajímáte a najednou získáte mnohem více času. Už víte, jak s ním naložíte?

Zaručený nájem každý měsíc

Nájemné od nás dostanete na účet každý měsíc a včas, za všech okolností. I když je byt neobsazený nebo má podnájemník problémy s placením. Spolehněte se na nás a pusťte starosti ohledně nájmu k vodě.

Zaručený stav nemovitosti

Víme, v jakém stavu jsme si od vás byt převzali a zavazujeme se vám jej v tomto stavu i vrátit. Pravidelně proto byty profesionálně uklízíme a přitom kontrolujeme, zajistíme také drobné i větší opravy. Všechny byty, o které se staráme, mají také automaticky pojištěnou domácnost a odpovědnost podnájemníka, takže váš majetek je v bezpečí, ať se děje, co se děje. A to už je důvod, proč s námi navázat spolupráci.

Zaručený servis pro vás i podnájemníky

Pro podnájemníky je k dispozici náš zákaznický servis, který za vás vyřeší vše od rozbitého spotřebiče až po vyúčtování energií. Vy se tak můžete naplno věnovat sobě nebo svým blízkým.

+
Bytů ve správě

Proč pronajmout byt právě s námi?

Desítkám majitelů nemovitostí jsme již ulehčili život a zbavili je starostí s pronájmem. O jejich majetek se staráme jako o vlastní a se stejnou péčí přistupujeme i k podnájemníkům.
Svěřte nám svůj byt do správy i vy a získejte víc času pro sebe a jistotu pravidelného příjmu z pronájmu.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Náš tým

Reference klientů

Doporučte nás

Znáte někoho, komu by se SpravceBytu.cz mohl hodit? Doporučte nás a získejte 5.000 Kč za každou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV