Správa nemovitosti v Brně

Pokud spravujete byt, dům nebo jakoukoliv jinou nemovitost, máte náš respekt. Dobře víme, že správa nemovitostí obnáší spoustu práce navíc, což může být obtížné skloubit s běžnými povinnostmi. Právě z těchto důvodů vám nabízíme naše služby, díky kterým se břemene spojeného se správou nemovitostí zcela zbavíte, a díky kterým si budete moct užívat benefitů, které tato služba přináší. Veškeré aktivity spojné se správou vaší nemovitosti převezmeme do našich rukou a vy tak budete mít jistotu, že vše funguje, jak má, peníze budete mít na učtu pravidelně a včas a nebudete muset zkrátka řešit nic, co souvisí s údržbou či provozem nemovitosti. Naše správa nemovitostí Brno vám pomůže s vaším časem.

SpravceBytu.cz je ideální variantou pro každého vlastníka nemovitosti v Brně, který chce mít s její správou co nejmenší starosti. Pro tyto účely nabízíme kompletní správu nemovitostí nejen v Brně, ale i dalších městech, jako je správa Praha nebo správa Olomouc. V případě zájmu se na nás proto neváhejte obrátit.

Správa domů a správa bytů v Brně
od A do Z

Spravovat nemovitost není procházka růžovou zahradou. Spadá do ní totiž celá řada aktivit a povinností. V případě, že jste se rozhodli pro pronájem bytu nebo domu, máte buď možnost vše řešit svépomocí nebo na to jít chytře a správu svěřit někomu, kdo s ní má bohaté zkušenosti, nic jej nepřekvapí a ušetří vám nejen čas, ale i nervy.

Pokud jste se rozhodli svůj byt či dům pronajmou, zcela jistě je pro váš důležité, aby se v něm ubytoval slušný a spolehlivý nájemník, který bude plnit nájemní smlouvu a bude posílat platby pravidelně a včas. Toto přání naprosto chápeme, a fázi výběru ideálního nájemníka proto věnujeme dostatek času. Jakmile jej najdeme, můžeme se věnovat i dalším povinnostem, jako je např. kompletní ekonomická, právní i technická podpora či řešení záležitostí spojených s výpovědí nájemní smlouvy či výpočtu daně z pronájmu. Nezapomínáme však ani na pravidelné servisní služby, jako jsou např. revize plynového kotle, tak ani na údržbu společných prostor.

Správce bytu - tým
Správce bytu - banner 3

Největší výhodu externí správy nemovitosti jsme však ještě nezmínili. Jedná se o garantovaný nájem. Ten spočívá v jistotě fixní částky z nájmu, který na svůj účet obdržíte i v případech, kdy je nemovitost neobsazená. Pro všechny strany je však samozřejmě nejlepší, pokud k takové situaci dochází pouze minimálně – správa nemovitostí Brno.

Nájemné však není jedinou finančně založenou položkou, o kterou se v rámci našich služeb staráme. Ekonomická správa totiž obnáší také veškeré platby za zálohy na energie či další poplatky (např. do SVJ). V případech, kdy dojde k nedoplatku z důvodu špatně a nízce nastavených záloh, zajistíme jeho uhrazení. V opačných případech, kdy byly zálohy nastaveny neúměrně vyšší, postaráme se o jejich vrácení. Spolehnout se na nás můžete i v případech, kdy dojde k jakýmkoliv nesrovnalostem či problémům jak na úřadech, tak u poskytovatelů energií a služeb. Jednoduše vás zastoupíme a situaci za vás vyřešíme.

Stačí jediná schůzka a je hotovo.

Začněte vydělávat na pronájmu své nemovitosti s naší podporou, a to naprosto bez starostí.

Pro koho jsou naše služby vhodné?

Pronájem bytu Brno je vhodný pro každého vlastníka nemovitosti, který si chce ušetřit starosti spojené s její správou. Nezáleží přitom, zda se jedná o rodinný dům, byty či komerční nebo kancelářské prostory. Ve své podstatě se od sebe jejich správa tolik neliší, a hravě si tak se všemi variantami poradíme.

Pokud se rozhodnete pro SpravceBytu.cz a pro kompletní převedení správy do našich rukou, můžete se těšit jak na množství volného času, který převedením povinností na nás získáte, ale také na jistotu, že je vše kolem vaší nemovitosti v nejlepším pořádku.

Správa nemovitostí zahrnuje veškerou komunikaci s nájemníky.
S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost.

Co se děje v případě nutných oprav?

Udržovat dlouhodobě nemovitost či její společné prostory v dobrém stavu je náročnou disciplínou jak po stránce finanční, tak i té časové. Je to právě správce, kdo má za stav nemovitosti zodpovědnost a v případě nutné opravy či revize má povinnost tyto služby zajistit a umožnit nemovitosti plynulý a pokud možno bezproblémový chod. Pokud tušíte, že i tyto body jsme schopni řešit za vás, máte pravdu. Během chvíli obvoláme opraváře, instalatéry či řemeslníky a zajistíme jak pravidelné revize, tak i nutnou údržbu či případné opravy drobných spotřebičů i technických sítí, jako je vzduchotechnika, vodovodní systémy, elektroinstalace, odpadní systémy, protipožární zařízení či hromosvody.

Pečlivě monitorujeme a spravujeme veškeré revizní úkony a dbáme na důležitá data, abychom zajistili soulad s platnými normami a zákony. S cílem poskytnout vám co nejlepší dostupný servis s optimálním poměrem ceny a výkonu pravidelně provádíme výběrová řízení na dodavatele těchto služeb a spravujeme poptávky.

Jsme pro vás denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte ihned vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Jak probíhá vzájemná spolupráce?

Zajímá vás, jak celý proces funguje? Je to jednoduché. Nejprve od vás pronajmeme nemovitost a poté ji jednoduše zprostředkováváme dalším zájemcům. Tímto způsobem vám ušetříme mnoho času a zbavíme vás řady starostí, které jsou obvyklou součástí pronájmu bytu, domu či jakékoliv nemovitosti. Abychom zajistili plynulý průběh celého procesu, dodržujeme následující kroky:

Pokud máte o služby spojené se správou nemovitostí zájem, navštivte naši sekci nejčastějších otázek a odpovědí nebo nás neváhejte kontaktovat. Pro vás to může být nespočet starostí navíc, ale pro nás je to hračka. Budeme se těšit na spolupráci.

Doporučte naši službu

Znáte někoho, kdo by mohl chtít profitovat ze SpravceBytu.cz? Stačí nás doporučit a získat 5.000 Kč za každou novou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV