Co zahrnuje správa nemovitostí

Zajištění správy bytů nebo domů může být občas pořádnou starostí navíc. Správa totiž zahrnuje pečování o celý provoz nemovitosti, pravidelnou údržbu či poskytování ekonomického a právního servisu. SpravceBytu.cz je tu přesně pro tyto účely. Správa nemovitostí je totiž je naší specializací a rádi se postaráme o veškeré potřeby s ní spojené, abyste se nemuseli starat sami.

Pokud potřebujete komplexní servis související se správou nemovitosti nebo pokud se zajímáte jen o určitou kategorii, neváhejte se na nás obrátit. Působíme především v Olomouci, ale naše služby jsou k dispozici také v Praze nebo Brně.

Správa nemovitosti od A do Z

Zajímá vás, co přesně správa zahrnuje? Je toho hodně. Pokud jste se rozhodli pro pronájem bytu či pronájem domu, pravděpodobně je pro vás klíčové mít vždy spolehlivého a slušného nájemníka. Nalezení toho ideálního je proto prvním a nejdůležitějším bodem, který v rámci kompletní správy zajišťujeme. Nezapomínáme však ani na technickou podporu, údržbu či zákaznický servis. Součástí námi poskytovaných služeb je také ekonomická správa nemovitostí, která vám zaručí, že nájemné budete mít na svém účtu vždy pravidelně a včas. V případě, že bude byt prázdný, budete mít jistotu, že od nás obdržíte garantovaný nájem. Zkrátka vás nikdy nenecháme ve štychu.

Technická podpora, údržba či zákaznický servis
Správa nemovitostí zahrnuje veškerou komunikaci s nájemníky.

S ekonomickou správou souvisí také starost spojená s vyúčtováním energií a veškerých dalších služeb, které je potřeba hradit v roční či měsíční frekvenci. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí s poskytovateli těchto služeb či úřady vás zastoupíme a vše za vás vyřešíme.

Správa nemovitostí také zahrnuje veškerou komunikaci s nájemníky, jejich prověřování a kontrolu plateb za nájemné a zálohy či případnou výpověď z nájmu. Součástí je také odborná evidence a odečty měřidel, zprostředkování vhodného pojištění nemovitosti, výpočet daně z pronájmu a poskytování právních služeb v mnoha situacích.

Stačí pouze jediná schůzka

Pojďte s námi vydělávat na pronájmu své vlastní nemovitosti bez starostí.

Pro koho je správa nemovitostí vhodná?

Nechat si spravovat svou nemovitost může vlastník jakéhokoliv typu nemovitosti, kterého již obtěžuje řada problémů a povinností s ní spojená. Díky převedení správcovství na nás tak zpět získáte nejen množství volného času, ale také čistou hlavu a jistotu, že vše probíhá, jak má.

Správu poskytujeme pro různé druhy nemovitostí – od rodinných domů přes bytové jednotky až po komerční, kancelářské a obchodní prostory. Pokud tedy nechcete nést tíhu správy nemovitosti sami, neváhejte se na nás obrátit.

Od rodinných domů přes bytové jednotky až po komerční, kancelářské a obchodní prostory.
S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost.

A co nutné
opravy a revize?

Jsme si dobře vědomi, že udržování nemovitostí a společných prostorů ve stavu, který umožňuje jejich správné užívání může být časově i finančně velmi náročné. Jedná se však o jednu z klíčových aktivit, za kterou by měl každý správce nemovitosti nést zodpovědnost. S obvoláváním různých řemeslníků, instalatérů a opravářů si však již nemusíte dělat starost. Zajistíme za vás např. pravidelné revize plynového kotle, údržbu a případné opravy vybavení a veškerých technických sítí, jako jsou elektroinstalace, vodovodní systémy, odpadní systémy, vzduchotechnika, hromosvody, protipožární zařízení a další.

Pečlivě sledujeme důležitá data a zajistíme, aby revizní úkony probíhaly v souladu s platnými normami a příslušnými zákony. Součástí našich služeb je také výběrové řízení na dodavatele těchto prací a správa poptávek.

Jsme denně k službám...

Ozvěte se nám a začněte vydělávat pronájmem své nemovitosti bez starostí

Jak to celé probíhá?

Zajímá vás, jak to celé funguje? Zkrátka si od vás nemovitost pronajmeme a poté ji zprostředkováváme dál. Tím vám ušetříme čas a zbavíme vás veškerých starostí spojených s pronájmem. Jak tedy probíhá naše společná cesta od prvního telefonátu až po vyplacení prvního nájemného? Je to snadné.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat. Specializujeme se na správu nemovitostí především v Olomouci, Praze či Brně, ale rádi s vámi probereme také možnosti spolupráce v jiných lokalitách. Pokud máte další dotazy ohledně našich služeb v oblasti správy nemovitostí, doporučujeme navštívit naši sekci častých otázek a odpovědí.

Doporučte nás

Znáte někoho, komu by se SpravceBytu.cz mohl hodit? Doporučte nás a získejte 5.000 Kč za každou uzavřenou nájemní smlouvu.

Správce bytu - TV